Urszula Giercarz

Jestem prawniczką. Ukończyłam Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W swoich zawodowych zainteresowaniach skupiam się przede wszystkim na kwestiach związanych z RODO – szkolę, prowadzę wdrożenia w firmach i instytucjach publicznych, konsultuję politykę ochrony danych osobowych. Jestem Inspektorem Danych Osobowych w jednostkach administracji publicznej i prywatnych. Mam misję: chcę, by przedsiębiorcy przestali bać się RODO i staram się działać tak, by jak najlepiej rozumieli ten aspekt prawny. 

o_nas_ula
o-nas-ula-giercarz_zdjecie_23.12.2021

Ponadto specjalizuję się w mediacjach. Cechy mojego charakteru i ekspercka wiedza pozwalają mi konstruktywnie rozwiązywać nawet bardzo zawiłe konflikty. Jestem inicjatorką spotkań networkingowych dla kobiet – „Lubuszanki, kobiety sukcesu”.  Wspieram lokalne biznesy i za tę działalność  otrzymałam nagrodę Fundacji na rzecz Collegium Polonicum.  Jestem także członkinią Wojewódzkiej Rady Kobiet przy Marszałku Województwa Lubuskiego.  

Radca prawny

Anna Giercarz

Jestem radcą prawnym wpisaną na Okręgową Listę Radców Prawnych we Wrocławiu. Ukończyłam Uniwersytet Mikołaja. Kopernika w Toruniu, w czasie których przez rok studiowałam prawo na włoskim uniwersytecie w Padwie. Od 2011 roku prowadzę własną kancelarię i robię to tak, by było to miejsce przyjazne dla klientów. Staram się odczarowywać niedostępność i zawiłość prawa, czyniąc je bardziej zrozumiałym dla osób, które nie spędziły lat na jego studiowaniu. Mnie samą prawo porywa i fascynuje. Naprawdę cieszę się, że wybrałam taką ścieżkę kariery zawodowej, bo sprawia mi ona wiele satysfakcji i daje radość.

o_nas_ania
o-nas-anna-giercarz_zdjecie_23.12.2021

Stale podnoszę kompetencje, bo zawsze jest coś, co jeszcze mnie w prawie zaciekawi.  Doskonale czuję się na sali rozpraw. Lubię osiągać ustalone z klientami cele i widzieć ich usatysfakcjonowane twarze. Angażuję się również w rozwój kobiecej sieci networkingowej – „Lubuszanki, kobiety sukcesu” i wspieram swoją wiedzą lokalne biznesy. Prywatnie jestem miłośniczką Włoch i języka tego kraju, lubię koncerty, oczywiście dopóki żyję nie odpuszczę żadnej trasy koncertowej Depeche Mode. Nie wyobrażam sobie życia bez literatury. Szukam następcy Jerzego Pilcha, za którym warto powtarzać „Nie trzeba czytać marnych książek po to, żeby trafić na dobrą. Dobre mają w sobie jakąś taką magię, że wypływają” i takich książek poszukuję nieustannie.

Twój sukces to nasz sukces !

Jesteśmy zdeterminowane, by go osiągnąć. Odważnie sięgamy celu.